Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
ozoνώδες

Mimosa Pour Moi από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mimosa Pour Moi κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει φύλλο βιολέτας, μιμόζα, Βανίλια και κασσία.

φύλλο βιολέτας μιμόζα Βανίλια κασσία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mimosa Pour Moi by L`Artisan Parfumeur.

Mimosa Pour Moi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mimosa Pour Moi by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mimosa Pour Moi by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Avon Haiku Versace Versus Time For Relax Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Frederic Malle En Passant Givenchy Oblique Fast Forward Clean Clean Ultimate Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Weil Eau de Weil Trussardi Trussardi Action Donna Les Nez The Unicorn Spell Demeter Fragrance Dandelion Odin 04 Petrana