Σχεδιαστές » L » « Ομάδες

Nuit de Tubereuse L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

τουμπερόζα
Nuit de Tubereuse L`Artisan Parfumeur για γυναίκες Εικόνες

Nuit de Tubereuse από L`Artisan Parfumeur είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Nuit de Tubereuse κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, γαρίφαλο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ και Μάνγκο; οι νότες της βάσης είναι πολύτιμα ξύλα, Μόσχος, ρετσίνη και Αγγελική.

ροζ πιπέρι γαρίφαλο Μανταριν ορανζ

τουμπερόζα τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ Μάνγκο

πολύτιμα ξύλα Μόσχος ρετσίνη Αγγελική

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nuit de Tubereuse by L`Artisan Parfumeur.

Nuit de Tubereuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nuit de Tubereuse by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nuit de Tubereuse by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Donna Karan DKNY Love from New York for Women Nicolas Danila Arabian Gardens Demeter Fragrance Almond Etro Relent Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her IKKS IKKS Little Woman Bogner Bogner for Man Hermes Hermessence Iris Ukiyoé Profumi Capri Luna Caprese