Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Passage d'Enfer από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Passage d'Enfer κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει κρίνος, θυμίαμα, νότες ξύλων και Μόσχος.

κρίνος θυμίαμα νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur.

Passage d'Enfer Σχόλια Αρωμάτων

Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Vetiver Oriental Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Prada No3 Cuir Amber La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Etro Shaal Nur Rene Lezard Identite for Men Montale Red Vetyver Ajmal Al Shams Special Edition Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Lolita Lempicka Minuit Noir Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham