Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Passage d'Enfer από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Passage d'Enfer κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει κρίνος, θυμίαμα, νότες ξύλων και Μόσχος.

κρίνος θυμίαμα νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur.

Passage d'Enfer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dune Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Al-Rehab Nafees Eau D`Italie Bois d’Ombrie Bond No 9 New Haarlem Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice By Kilian Cruel Intentions Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Alexandra de Markoff Enigma Rasasi Oudh al Mithali Acqua Novara odo-res 79 Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre