Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Passage d'Enfer L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Passage d'Enfer από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Passage d'Enfer κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει κρίνος, θυμίαμα, νότες ξύλων και Μόσχος.

κρίνος θυμίαμα νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur.

Passage d'Enfer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passage d'Enfer by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Keiko Mecheri Patchoulissime Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Montale Vetiver Des Sables Ramon Molvizar Luna Moon Atelier Flou Monsieur mon Amour Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Saint Laurent Belle d`Opium Mazzolari Mazzolari June Jacobs Better Love Naturel Esteban Cedre The Organic Pharmacy Organic Glam Oud Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham