Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Piment Brulant L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Piment Brulant L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

κακάο
Piment Brulant L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Piment Brulant από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Piment Brulant κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Κανέλα, Μόσχος, παπαρούνα, Βανίλια, Μαύρη Σοκολάτα, Κακάο, μοσχοκάρφι και πιπέρι τσίλι.

Κεχριμπάρι Κανέλα Μόσχος παπαρούνα Βανίλια Μαύρη Σοκολάτα Κακάο μοσχοκάρφι πιπέρι τσίλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Piment Brulant by L`Artisan Parfumeur.

Piment Brulant Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Piment Brulant fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Piment Brulant, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Piment Brulant by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Piment Brulant by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Aftelier Parfum de Maroc Karl Lagerfeld Photo Coty Dulce Vanilla Amouage Amouage Lyric Man Parfum d`Empire Ambre Russe Parfum d`Empire Aziyade Susanne Lang Red Ginger Serge Lutens La Myrrhe CB I Hate Perfume AmBrosius SoOud Asmar By Bobo Dinner Strange Invisible Perfumes Arunima