Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Timbuktu L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

Timbuktu L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Timbuktu L`Artisan Parfumeur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Timbuktu από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Timbuktu κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Μάνγκο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι πάπυρος, θυμίαμα και καρο καρούντ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βενζόη , Βέτιβερ και μύρο.

ροζ πιπέρι Μάνγκο Κάρδαμο

πάπυρος θυμίαμα καρο καρούντ

πατσουλί Βενζόη Βέτιβερ μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Timbuktu by L`Artisan Parfumeur.

Timbuktu Σχόλια Αρωμάτων

roula77
roula77

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ,ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΚΑΝ ΑΡΩΜΑ...ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;;;;;

Apr
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Timbuktu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Timbuktu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Timbuktu by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Timbuktu by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Hermes Bel Ami Divine L'Homme Sage Serge Lutens Santal Blanc Mary Kay Tribute for Men Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Miller Harris Feuilles de Tabac Frapin Passion Boisee Tom Ford Arabian Wood Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Cofinluxe Watt Blue Byredo Oud Immortel