Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Το είχα : 1

τουμπερόζα
καρύδα
κίτρινο φλόραλ

Tubereuse από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tubereuse κυκλοφόρησε το έτος 1978. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Laporte. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, Υλάνγκ Υλάνγκ και Γάλα Καρύδας.

τουμπερόζα Υλάνγκ Υλάνγκ Γάλα Καρύδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tubereuse by L`Artisan Parfumeur.

Tubereuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Tubereuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Tubereuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tubereuse by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tubereuse by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Capucci Ballade a Venise American Beauty Beloved Demeter Fragrance Lilac Clean Clean Simply Soap Abercrombie & Fitch Classic The Different Company Bois d`Iris Max Azria Within Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Cliff Richard Miss You Nights Scents of Time Night Star Jardin de France Violette Skeem Sweet Pea and Vanilla