Σχεδιαστές » L » Συπρε « Ομάδες

Un Zeste d'Eté L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Un Zeste d'Eté L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Un Zeste d'Eté από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Un Zeste d'Eté κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει λεμόνι, ανθη λεμονιας, τριαντάφυλλο, Περγαμόντο, αστεροειδής γλυκάνισος, Κέδρος και Πεύκο.

λεμόνι ανθη λεμονιας τριαντάφυλλο Περγαμόντο αστεροειδής γλυκάνισος Κέδρος Πεύκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Un Zeste d'Eté by L`Artisan Parfumeur.

Un Zeste d'Eté Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Un Zeste d'Eté fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Un Zeste d'Eté, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Un Zeste d'Eté by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Un Zeste d'Eté by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Jacomo Paradox for Men Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Ormonde Jayne Ormonde Woman Houbigant Apercu Bronnley English Fern Creed Vintage Tabarome Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Auguste Esprit de Chypre Floris JF Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Jean Patou Invitation