Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Vanilia L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Vanilia L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Το είχα : 2

κίτρινο φλόραλ

Vanilia από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vanilia κυκλοφόρησε το έτος 1978. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Laporte. Το άρωμα περιέχει Υλάνγκ Υλάνγκ, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Υλάνγκ Υλάνγκ Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanilia by L`Artisan Parfumeur.

Vanilia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Vanilia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Vanilia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanilia by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanilia by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Torrente L`Or Intense Benetton B. United Woman Keiko Mecheri Mihime Chopard Wish Magical Nights Marc Jacobs Essence Tosca Tosca Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Gloria Vanderbilt Reverie Roxana Illuminated Perfume Aurora Arno Sorel Shaman Femme Roberta di Camerino Donna R Bogner Bogner Wood Women