Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Verte Violette L`Artisan Parfumeur για γυναίκες

Το είχα : 1

ozoνώδες
aquatic
Verte Violette L`Artisan Parfumeur για γυναίκες Εικόνες Verte Violette L`Artisan Parfumeur για γυναίκες Εικόνες

Verte Violette από L`Artisan Parfumeur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Verte Violette κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Βιολέτα και φύλλο βιολέτας.

ίριδα Βιολέτα φύλλο βιολέτας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verte Violette by L`Artisan Parfumeur.

Verte Violette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Artisan Parfumeur Verte Violette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Artisan Parfumeur Verte Violette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verte Violette by L`Artisan Parfumeur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verte Violette by L`Artisan Parfumeur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Givenchy Ysatis Iris Memo Sundance Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Jessica McClintock Jess Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Morgane le Fay Pink Les Parfums de Rosine La Rose Legere Bruno Acampora Jasmin Girard Lysval American Beauty Beloved Red Rose