Σχεδιαστές » L » Κιτρο « Ομάδες

Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bergamot από L`Erbolario είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Νότες Ανθών και νότες ξύλων.

Περγαμόντο Νότες Ανθών νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bergamot by L`Erbolario.

Bergamot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Erbolario Bergamot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Erbolario Bergamot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bergamot by L`Erbolario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bergamot by L`Erbolario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Oscar de la Renta Oscar Citrus Caron Eaux de Caron Fraiche Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Accord Parfait Citron & Mandarine Le Prince Jardinier Citrus Allegro Krigler Relaxing Verbena Truefitt & Hill West Indian Limes Demeter Fragrance Little Twin Stars Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Lush Day of the Dead Lush Big Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange