Σχεδιαστές » L » Κιτρο « Ομάδες

Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Bergamot L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bergamot από L`Erbolario είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Νότες Ανθών και νότες ξύλων.

Περγαμόντο Νότες Ανθών νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bergamot by L`Erbolario.

Bergamot Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Erbolario Bergamot fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Erbolario Bergamot, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bergamot by L`Erbolario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bergamot by L`Erbolario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Air-Val International Mickey Mouse Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Accord Parfait Citron & Mandarine Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Penhaligon`s Castile Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Royall Fragrances Royall Lyme Van Gils Between Sheets Demeter Fragrance Pink Grapefruit M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Bond No 9 Texas