Σχεδιαστές » L » Κιτρο « Ομάδες

Citrus L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Citrus L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Citrus από L`Erbolario είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Citrus κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι κίτρινο μανταρίνι, ροζ γκειπ φρουτ, Σανγκουίνι, λάιμ, Buchu or Agathosma, άνθη πορτοκαλιάς, γκρειπ φρουτ και φρούτο Γιούζου; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο, γάλβανο, ανανάς, κόκκινο μήλο, ροδάκινο , αχλάδι, γαρδένια, Υλάνγκ Υλάνγκ και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι φύλλα λεμονιάς, κασσία και Παλλισανδρος.

κίτρινο μανταρίνι ροζ γκειπ φρουτ Σανγκουίνι λάιμ Buchu or Agathosma άνθη πορτοκαλιάς γκρειπ φρουτ φρούτο Γιούζου

δαμάσκηνο γάλβανο ανανάς κόκκινο μήλο ροδάκινο αχλάδι γαρδένια Υλάνγκ Υλάνγκ Κυκλάμινο

φύλλα λεμονιάς κασσία Παλλισανδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citrus by L`Erbolario.

Citrus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Erbolario Citrus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Erbolario Citrus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citrus by L`Erbolario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citrus by L`Erbolario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Betty Barclay Rubin Bill Blass Couture 7 Jardin de France Citron vert Hermes Eau d`Orange Verte Creed Citrus Bigarrade Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Truefitt & Hill West Indian Limes Demeter Fragrance Little Twin Stars Penhaligon`s Extract of Limes Oriflame Aromabliss Awakening Le Labo Orange Discrete Coleen Rooney Coleen X Summer