Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrhae L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Myrrhae από L`Erbolario είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Βενζόη , τζίντζερ και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, μύρο, Βανίλια και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, Κεχριμπάρι και λευκός μόσχος.

Βενζόη τζίντζερ φασκόμηλο

θυμίαμα μύρο Βανίλια ίριδα

ξύλο κασμίρι Κεχριμπάρι λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Myrrhae by L`Erbolario.

Myrrhae Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Erbolario Myrrhae fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Erbolario Myrrhae, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Myrrhae by L`Erbolario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Myrrhae by L`Erbolario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Mugler Eau de Star Annick Goutal Ambre Fétiche Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Montale Aoud Ambre Laura Mercier Ambre Passion Jardin de France Ambree Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Christian Dior Ambre Nuit D.S. & Durga Resin Shantara Isiris Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir