Σχεδιαστές » L » Αρωματικο « Ομάδες

Te Bianco L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

Te Bianco L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
Te Bianco L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Te Bianco L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Te Bianco L`Erbolario για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Te Bianco από L`Erbolario είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι λευκό τσάι, γιασεμί, γιασεμί σαμπακ, τριαντάφυλλο, ροδάκινο και Μήλο; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος, μάτε, κουμαρίνη και βρύα.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο πορτοκάλι

λευκό τσάι γιασεμί γιασεμί σαμπακ τριαντάφυλλο ροδάκινο Μήλο

ξύλο γκουαϊακ Κέδρος μάτε κουμαρίνη βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Te Bianco by L`Erbolario.

Te Bianco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Erbolario Te Bianco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Erbolario Te Bianco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Te Bianco by L`Erbolario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Te Bianco by L`Erbolario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Alain Delon Alain Delon Pour Homme Brooks Brothers New York for Gentlemen Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Black Russian Demeter Fragrance Always Focused Parfums Berdoues Lavandula Vera Clarins Eau des Jardins Calum Best Calum Ortigia Sicilia Fico D'India Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Yves Rocher Samarkande