Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Vetiver de la Reunion L`Erbolario για άνδρες

Vetiver de la Reunion L`Erbolario για άνδρες

Vetiver de la Reunion L`Erbolario για άνδρες Εικόνες Vetiver de la Reunion L`Erbolario για άνδρες Εικόνες

Vetiver de la Reunion από L`Erbolario είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πετιτ γκρέιν, πιπέρι μαύρο και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, ίριδα, Κανέλα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και βρύα.

Περγαμόντο Πετιτ γκρέιν πιπέρι μαύρο κόλιανδρος

Κυκλάμινο ίριδα Κανέλα φασκόμηλο

Βέτιβερ σανδαλόξυλο βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetiver de la Reunion by L`Erbolario.

Vetiver de la Reunion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Erbolario Vetiver de la Reunion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Erbolario Vetiver de la Reunion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetiver de la Reunion by L`Erbolario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetiver de la Reunion by L`Erbolario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Pasha de Cartier Caron Eaux de Caron Pure Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Lanvin Vetyver Fabi Fabi Per Lui Rodier Eau Intense Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Nautica White Sail Giorgio Armani Cedre Olympe Profumum Roma Victrix Joop! Joop! Go Hot Contact