Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre L`Occitane en Provence για γυναίκες

Ambre L`Occitane en Provence για γυναίκες

Ambre L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Ambre από L`Occitane en Provence είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ambre κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Delphine Thierry. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο και σπόρος Τόνκα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και Κέδρος.

Περγαμόντο φρέζια

λάβδανο σπόρος Τόνκα

Κεχριμπάρι Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre by L`Occitane en Provence.

Ambre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Ambre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Ambre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Cartier Santos de Cartier Al-Rehab Nafees Vivienne Westwood Let It Rock Laura Biagiotti Venezia Uomo Lomani Ignition Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Lorenzo Villoresi Incensi DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Mazzolari Mazzolari I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal