Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες

Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες

κεράσι
Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Cherry Blossom από L`Occitane en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cherry Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Κεράσι, φρέζια και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και Άνθη Κερασιάς; οι νότες της βάσης είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Κεράσι φρέζια Φραγκοστάφυλλο

κρίνο της κοιλάδας Άνθη Κερασιάς

Ροδόξυλο Βραζιλίας Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cherry Blossom by L`Occitane en Provence.

Cherry Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Cherry Blossom by L`Occitane en Provence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Cherry Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Cherry Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cherry Blossom by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cherry Blossom by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy Hot Perry Ellis Portfolio Elite Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Avon Pur Blanca Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Oscar de la Renta Ruffles Rifat Ozbek Ozbek 1001 Yardley Lily of the Valley Roberto Capucci Ballade a Venise Romeo Gigli Laki Saffron James Le'a