Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες

Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες

κεράσι
Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Cherry Blossom L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Cherry Blossom από L`Occitane en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cherry Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Κεράσι, φρέζια και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και Άνθη Κερασιάς; οι νότες της βάσης είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Κεράσι φρέζια Φραγκοστάφυλλο

κρίνο της κοιλάδας Άνθη Κερασιάς

Ροδόξυλο Βραζιλίας Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cherry Blossom by L`Occitane en Provence.

Cherry Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Cherry Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Cherry Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cherry Blossom by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cherry Blossom by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sky Prada No2 Oeillet Yves Rocher Pur Desir de Gardenia E. Coudray Givrine Penhaligon`s Ellenisia Jardin de France Rose M∙A∙C Creations Pinkaura Dolce&Gabbana Rose The One Pacifica Nerola Orange Blossom The Body Shop Love ETC Dana Buchman Dana Buchman Luxury Byredo La Tulipe