Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence για γυναίκες

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence για γυναίκες

κεράσι
Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Cherry (Cerisier) από L`Occitane en Provence είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Cherry (Cerisier) κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Δάφνη, βατόμουρο και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και Κεράσι; οι νότες της βάσης είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας και Εκχύλισμα Κερασιού.

Δάφνη βατόμουρο τριαντάφυλλο

παιώνια Κεράσι

Ροδόξυλο Βραζιλίας Εκχύλισμα Κερασιού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cherry (Cerisier) by L`Occitane en Provence.

Cherry (Cerisier) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cherry (Cerisier) by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cherry (Cerisier) by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Valentino V Ete Cacharel Promesse Eau Fraîche Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Valentino Vendetta Donna Jesse McCartney Wanted MDCI Parfums Peche Cardinal John Richmond John Richmond Eau de Parfum Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Jil Sander Sensual Jil Escada Taj Sunset