Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Eau de Vanilliers L`Occitane en Provence για γυναίκες

Eau de Vanilliers L`Occitane en Provence για γυναίκες

Eau de Vanilliers από L`Occitane en Provence είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Eau de Vanilliers κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Μόσχος, φρέζια, Βανίλια, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και ορχιδέα.

Κεχριμπάρι Μόσχος φρέζια Βανίλια γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Vanilliers by L`Occitane en Provence.

Eau de Vanilliers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Vanilliers by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Vanilliers by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Indult C16 Benetton Benetton Hot Jardin de France Angelique Coty Raw Vanilla Yosh Omniscent 0.96 Histoires de Parfums 1826 Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Aesop Mystra Chiara Boni Vanilla Ayala Moriel Gigi Avon Perceive Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar