Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence για γυναίκες

Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence για γυναίκες

Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Eau des 4 Reines L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Eau des 4 Reines από L`Occitane en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau des 4 Reines κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει κασσία, Βιολέτα, ηλιοτρόπιο, Κέδρος και τριαντάφυλλο.

κασσία Βιολέτα ηλιοτρόπιο Κέδρος τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau des 4 Reines by L`Occitane en Provence.

Eau des 4 Reines Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau des 4 Reines by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau des 4 Reines by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Aroma M Geisha Hana-Cha Montale So Flowers Yves Rocher Magnolia Annick Goutal Passion Dorin Un Air de Damas Fullah Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her GianMarco Venturi Woman Lalique Fleur de Cristal Marc Jacobs Daisy Garland Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu Victorio & Lucchino Abril