Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau du Badian L`Occitane en Provence για άνδρες

Eau du Badian L`Occitane en Provence για άνδρες

απαλό πικάντικο

Eau du Badian από L`Occitane en Provence είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Eau du Badian κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Βασιλικός και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι αστεροειδής γλυκάνισος, κόλιανδρος και Σύκο; οι νότες της βάσης είναι μάτε και φασκόμηλο.

γκρειπ φρουτ Βασιλικός κασσία

αστεροειδής γλυκάνισος κόλιανδρος Σύκο

μάτε φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau du Badian by L`Occitane en Provence.

Eau du Badian Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Eau du Badian fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Eau du Badian, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau du Badian by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau du Badian by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Annick Goutal Eau du Sud Air-Val International Winnie The Pooh Etienne Aigner Aigner Black Guerlain Eau de Cologne Imperiale Roger & Gallet Cedrat Tonino Lamborghini Overall pour Homme Masaki Matsushima mat; Orange Yves Rocher Ode a la Joie Aqaba Aqaba for Men JoAnne Bassett Versailles Acorelle Lotus Bambou