Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

L'Occitan Eau de Toilette L`Occitane en Provence για άνδρες

L'Occitan Eau de Toilette L`Occitane en Provence για άνδρες

Το είχα : 1

L'Occitan Eau de Toilette από L`Occitane en Provence είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. L'Occitan Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι μαύρο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και νότες ξύλων.

πιπέρι μαύρο Λεβάντα

μοσχοκάρυδο Κανέλα

σπόρος Τόνκα Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Occitan Eau de Toilette by L`Occitane en Provence.

L'Occitan Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Occitan Eau de Toilette by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Occitan Eau de Toilette by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Xeryus Lancetti Etre Homme Avon Wild Country La Perla GrigioPerla HEDO Halston Catalyst for Men Woods of Windsor Lavender Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Azzaro Travelling Black Phoenix Alchemy Lab Volt