Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence για γυναίκες

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence για γυναίκες

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Notre Flore Jasmin από L`Occitane en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Notre Flore Jasmin κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθη πορτοκαλιάς και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο κισσός

γιασεμί άνθη πορτοκαλιάς κρίνο της κοιλάδας

Κέδρος Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence.

Notre Flore Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Naomi Campbell Bond No 9 Broadway Nite Jil Sander Style Summer Caron Fleur de Rocaille (1993) Prada No5 Narciso Tous Metallic Bill Blass Couture 6 Lollia Imagine Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Max Azria Within DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Peter Andre Mysterious Girl