Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence για γυναίκες και άνδρες

Orange Leaves Eau de Cologne L`Occitane en Provence για γυναίκες και άνδρες

Orange Leaves Eau de Cologne από L`Occitane en Provence είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Orange Leaves Eau de Cologne κυκλοφόρησε το έτος 2001. Το άρωμα περιέχει Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο, Νεράντζι και Μανταριν ορανζ.

Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Νεράντζι Μανταριν ορανζ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orange Leaves Eau de Cologne by L`Occitane en Provence.

Orange Leaves Eau de Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orange Leaves Eau de Cologne by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orange Leaves Eau de Cologne by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Jo Malone White Jasmine & Mint Tous Green Purpurine Tous Violet Gucci Gucci Rush Summer Bond No 9 Central Park CB I Hate Perfume Wild Pansy Ayala Moriel Viola Bella Bellissima Perfect Day Marbert Energy CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Parfums 06130 Lierre Rose Nautica Nautica Woman