Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Peony L`Occitane en Provence για γυναίκες

Peony L`Occitane en Provence για γυναίκες

Peony L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Peony L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Peony L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες Peony L`Occitane en Provence για γυναίκες Εικόνες

Peony από L`Occitane en Provence είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Peony κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

τριαντάφυλλο παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peony by L`Occitane en Provence.

Peony Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Peony fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Peony, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peony by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peony by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Betty Barclay Saphir Victoria`s Secret Dream Angels Halo Azzaro Azzaro Couture Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Jennifer Aniston Lolavie I Profumi di Firenze Lilla Serenella Romane Vida Tiger Lily Puredistance Antonia