Σχεδιαστές » L » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Confite L`Occitane en Provence για γυναίκες

Rose Confite L`Occitane en Provence για γυναίκες

ξινό

Rose Confite από L`Occitane en Provence είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose Confite κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει βάμμα ρόδου, Νότες φρούτων, Γλυκιές Νότες και ζάχαρη.

βάμμα ρόδου Νότες φρούτων Γλυκιές Νότες ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Confite by L`Occitane en Provence.

Rose Confite Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence Rose Confite fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence Rose Confite, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Confite by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Confite by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Kylie Minogue Showtime EDT Koto Parfums Hello Kitty Woman Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Love Passport Fairy Wish Gres Caline Night Smell Bent Prairie Nymph Michel Germain Sexual Femme Cacharel Amor Amor Absolu Coleen Rooney Coleen X Black