Σχεδιαστές » L » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

The Vert (Green Tea) L`Occitane en Provence για γυναίκες και άνδρες

The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence για γυναίκες και άνδρες Εικόνες The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

The Vert (Green Tea) από L`Occitane en Provence είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. The Vert (Green Tea) κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι, μάτε και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, Κέδρος και Θυμάρι.

Νεράντζι πορτοκάλι

πράσινο τσάι μάτε γιασεμί

μοσχοκάρυδο Κέδρος Θυμάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Vert (Green Tea) by L`Occitane en Provence.

The Vert (Green Tea) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Vert (Green Tea) by L`Occitane en Provence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Vert (Green Tea) by L`Occitane en Provence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Calvin Klein Escape Hugo Boss Hugo Bruno Banani Bruno Banani Man Guy Laroche Horizon Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Opus Oils Absintheo Hugo Boss Hugo by Karim Rashid O Boticario Uomini Jovan White Musk Aftelier Trevert Demeter Fragrance Grass Truefitt & Hill Grafton