Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Cedre L.T. Piver για άνδρες

Cedre L.T. Piver για άνδρες

Cedre από L.T. Piver είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

Λεβάντα ίριδα

Μόσχος Κέδρος σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedre by L.T. Piver.

Cedre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με L.T. Piver Cedre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με L.T. Piver Cedre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedre by L.T. Piver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedre by L.T. Piver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Dune Cartier Declaration Chanel Egoiste Platinum Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Gianfranco Ferre Ferre for Men Burberry Touch for Men Escentric Molecules Molecule 01 Amouage Reflection Man Krizia Easy Krizia Lacoste Style in Play Neil Morris Storm Van Gils Tendenza