Σχεδιαστές » L » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Chemise Blanche LM Parfums για γυναίκες

Chemise Blanche LM Parfums για γυναίκες

αλδεϋδικό

Chemise Blanche από LM Parfums είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Chemise Blanche κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Αλδεϋδες

ίριδα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Βενζόη σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chemise Blanche by LM Parfums.

Chemise Blanche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με LM Parfums Chemise Blanche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με LM Parfums Chemise Blanche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chemise Blanche by LM Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chemise Blanche by LM Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Magnifica Chanel Chanel N°5 Kusado Sensu Maurer & Wirtz Nonchalance ID Parfums Le Secret de la Rose Max Factor Le Jardin d`Amour Nina Ricci Farouche Fred Hayman Hollywood ID Parfums Eclat d`Orient Tonatto Profumi Flor D'Arancio Rasasi Catherine Sprezzatura 746 Amore Segreto