Σχεδιαστές » L » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Boris Becker LR για άνδρες

Boris Becker LR για άνδρες

θαλασσινό
Boris Becker LR για άνδρες Εικόνες

Boris Becker από LR είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Boris Becker κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Θυμάρι και θαλασσινό νερό; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι

Λεβάντα Θυμάρι θαλασσινό νερό

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Boris Becker by LR.

Boris Becker Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με LR Boris Becker fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με LR Boris Becker, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Boris Becker by LR. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Boris Becker by LR αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Kenzo Kenzo pour Homme Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Lostmarch Aod Nicole Farhi Bleu Intense Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Replay Replay Your Fragrance! for Him Calypso Christiane Celle Calypso Marine O Boticario Xtreme James Heeley Sel Marin Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf L`Occitane en Provence Verdon Skeem Sea Spray