Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Heidi Klum Dreams LR για γυναίκες

Heidi Klum Dreams LR για γυναίκες

Heidi Klum Dreams από LR είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Heidi Klum Dreams κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, μπουμπουρντζελία και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια, ηλιοτρόπιο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

ίριδα μπουμπουρντζελία δαμάσκηνο

γιασεμί φρέζια ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας

βετιβέρ Μόσχος Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heidi Klum Dreams by LR.

Heidi Klum Dreams Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με LR Heidi Klum Dreams fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με LR Heidi Klum Dreams, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heidi Klum Dreams by LR. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heidi Klum Dreams by LR αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Al Fakhamah L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Jette Joop Jette Benetton B. United Jeans Man Ulric de Varens Varens Love Ella Mikao Yujin Feroce Blumarine Bellissima Ajmal Unveil Alyssa Ashley Esoteric Amway Ancestry Des Filles a la Vanille Garcon Manque Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi