Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

LR Classics Martinique LR για γυναίκες

LR Classics Martinique LR για γυναίκες

LR Classics Martinique από LR είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βιολέτα, ροδάκινο , δαμάσκηνο και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Βιολέτα ροδάκινο δαμάσκηνο πεπόνι

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας ορχιδέα

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about LR Classics Martinique by LR.

LR Classics Martinique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με LR LR Classics Martinique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με LR LR Classics Martinique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει LR Classics Martinique by LR. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για LR Classics Martinique by LR αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Calypso Gres Caline Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Ella Mikao Yujin Pure Joop! Joop! Homme Chill Out Sarah Jessica Parker Endless Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Yves Rocher Green Summer Pacsun Kirra Pink Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Fiorucci Pin Up I M Funny