Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pseudonym LR για γυναίκες

Pseudonym LR για γυναίκες

aquatic

Pseudonym από LR είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pseudonym κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , πεπόνι και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νούφαρο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

ροδάκινο πεπόνι λίτσι

γιασεμί νούφαρο Βιολέτα

βετιβέρ σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pseudonym by LR.

Pseudonym Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με LR Pseudonym fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με LR Pseudonym, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pseudonym by LR. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pseudonym by LR αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Ghost Ghost Missoni Aria Missoni Oriflame Pop Glam Electric Yellow Lilly Pulitzer Squeeze Candie`s Heartbreaker Versace Versus Les Petits Plaisirs Mure Mystique Corine de Farme High School Musical DSH Perfumes Bridesmaid Oriflame Precious Moments Lulu Castagnette Lady Castagnette