Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Delice Infini La Bouquetiere για γυναίκες

Delice Infini La Bouquetiere για γυναίκες

Delice Infini από La Bouquetiere είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, πορτοκάλι και Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , σανδαλόξυλο και Μόσχος.

λεμόνι πορτοκάλι Υδάτινες νότες

τριαντάφυλλο Βιολέτα πατσουλί

δρυς βρύα σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Delice Infini by La Bouquetiere.

Delice Infini Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Bouquetiere Delice Infini fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Bouquetiere Delice Infini, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Delice Infini by La Bouquetiere. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Delice Infini by La Bouquetiere αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Davidoff Echo Woman Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Tom Ford Black Violet Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Nina Ricci Deci Dela Gres Cabaret Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Lancome Hypnose Senses L`Erbolario Patchouli Panouge Isabey Fleur Nocturne Yardley Chique