Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

La Narratrice La Bouquetiere για γυναίκες

La Narratrice La Bouquetiere για γυναίκες

La Narratrice από La Bouquetiere είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, φρέζια και κρίνο της κοιλάδας.

Περγαμόντο φρέζια κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Narratrice by La Bouquetiere.

La Narratrice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Bouquetiere La Narratrice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Bouquetiere La Narratrice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Narratrice by La Bouquetiere. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Narratrice by La Bouquetiere αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Cartier So Pretty Chloe Chloe Innocence Christian Lacroix Bazar Versace Versace Essence Exciting Perry Ellis Perry Woman Boucheron Boucheron Eau Legere Bvlgari Eau Fraiche Yves Rocher Desir de Nature Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin JoAnne Bassett Josephine Rasasi Feelings Demeter Fragrance Pruning Shears