Σχεδιαστές » L » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Vanahe La Maison de la Vanille για γυναίκες

Vanahe La Maison de la Vanille για γυναίκες

Vanahe από La Maison de la Vanille είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vanahe κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, υάκυνθος, ίριδα, Λεβάντα και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι Υδάτινες νότες, λευκός μόσχος και Φραγκοστάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Βανιλια.

Περγαμόντο υάκυνθος ίριδα Λεβάντα άνθη πορτοκαλιάς

Υδάτινες νότες λευκός μόσχος Φραγκοστάφυλλο

Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanahe by La Maison de la Vanille.

Vanahe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Maison de la Vanille Vanahe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Maison de la Vanille Vanahe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanahe by La Maison de la Vanille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanahe by La Maison de la Vanille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Jil Sander Style Pastels Blush Pink Deborah Mandorla Elizabeth Arden 5th Avenue Style Voluspa Vanity Sarantis B.U. Fantasy Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Yves Rocher FlowerParty Ulric de Varens Mini Purple Parfums DelRae Emotionnelle GoodTrueBeautiful Lovelily