Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille για γυναίκες

Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille για γυναίκες Εικόνες Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille για γυναίκες Εικόνες

Vanille Givree de Antilles από La Maison de la Vanille είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, πατσουλί, οποπονάξ και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο μανταρίνι Λεβάντα

τριαντάφυλλο τουμπερόζα

Βανίλια πατσουλί οποπονάξ σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Givree de Antilles by La Maison de la Vanille.

Vanille Givree de Antilles Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Givree de Antilles by La Maison de la Vanille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Givree de Antilles by La Maison de la Vanille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Prada No9 Benjoin Escentric Molecules Molecule 02 Bois 1920 Sutra Ylang Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Paul & Joe Bleu Avon Little White Dress Tonino Lamborghini Mitico Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Memoire Liquide Amour Liquide Ermenegildo Zegna Zegna Forte Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir