Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Grigioperla Essence La Perla για άνδρες

Grigioperla Essence La Perla για άνδρες

Το είχα : 1

Grigioperla Essence από La Perla είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Grigioperla Essence κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι Κυπαρίσσι, ροζ πιπέρι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Λεβάντα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Πεύκο, θουγια, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

Κυπαρίσσι ροζ πιπέρι Περγαμόντο

μανόλια Λεβάντα γιασεμί

Πεύκο θουγια βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Grigioperla Essence by La Perla.

Grigioperla Essence Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Perla Grigioperla Essence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Perla Grigioperla Essence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Grigioperla Essence by La Perla. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Grigioperla Essence by La Perla αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada Sentiment pour Homme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Paul Smith Paul Smith Extreme Man Oriflame Ascendant Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Gin Tonic Gin Tonic Man Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Hugo Boss Boss In Motion Black Smell Bent Felix Navidad CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness