Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

J`Aime Les Fleurs La Perla για γυναίκες

J`Aime Les Fleurs La Perla για γυναίκες

J`Aime Les Fleurs La Perla για γυναίκες Εικόνες J`Aime Les Fleurs La Perla για γυναίκες Εικόνες

J`Aime Les Fleurs από La Perla είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Aime Les Fleurs κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο βιολέτας, φρέζια, γκρειπ φρουτ και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μπουμπουρντζελία και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

φύλλο βιολέτας φρέζια γκρειπ φρουτ Πράσινο Μήλο

παιώνια μπουμπουρντζελία ροδάκινο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Aime Les Fleurs by La Perla.

J`Aime Les Fleurs Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Perla J`Aime Les Fleurs fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Perla J`Aime Les Fleurs, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Aime Les Fleurs by La Perla. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Aime Les Fleurs by La Perla αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Chopard Wish Turquoise Diamond Betty Barclay Saphir Mandarina Duck Mandarina Duck Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena L`Erbolario Fioriscuri Shania Twain Shania by Stetson Caron Narcisse Blanc Profumi di Pantelleria Tanit Lord`s Jester Anthea