Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Peony Blossom La Perla για γυναίκες

Peony Blossom La Perla για γυναίκες

Peony Blossom La Perla για γυναίκες Εικόνες Peony Blossom La Perla για γυναίκες Εικόνες Peony Blossom La Perla για γυναίκες Εικόνες

Peony Blossom από La Perla είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Peony Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, αχλάδι, λευκό ροδάκινο και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, γιασεμί και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο αχλάδι λευκό ροδάκινο άνθη πορτοκαλιάς

παιώνια γιασεμί Βιολέτα

πατσουλί Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peony Blossom by La Perla.

Peony Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Perla Peony Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Perla Peony Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peony Blossom by La Perla. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peony Blossom by La Perla αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Clinique Clinique Happy in Bloom Escada Escada Sentiment Ghost Ghost Avon Treselle Seduction Kenzo 7:15 AM in Bali Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Lancome Tresor Sheer Fragrance MORE&MORE MORE&MORE Lush So White Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk