Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Life Threads Gold La Prairie για γυναίκες

Life Threads Gold La Prairie για γυναίκες

Το είχα : 1

Life Threads Gold La Prairie για γυναίκες Βίντεο Life Threads Gold La Prairie για γυναίκες Βίντεο
Life Threads Gold La Prairie για γυναίκες Εικόνες Life Threads Gold La Prairie για γυναίκες Εικόνες

Life Threads Gold από La Prairie είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Life Threads Gold κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρφι, μανταρίνι και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, κόλιανδρος, Κανέλα, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μύρο, Μόσχος και ρετσίνη.

μοσχοκάρφι μανταρίνι δαμάσκηνο

Υλάνγκ Υλάνγκ κόλιανδρος Κανέλα τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας πιπέρι

Βανίλια Μύρο Μόσχος ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Life Threads Gold by La Prairie.

Life Threads Gold Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Βαρύ,σικάτο άρωμα,μεγάλης διάρκειας,το μόνο του οίκου και το πιο μοντέρνο κατά τη γνώμη μου που μπορεί να φορεθεί και το πρωι.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Prairie Life Threads Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Prairie Life Threads Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Life Threads Gold by La Prairie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Life Threads Gold by La Prairie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Annayake Tsukimi Karl Lagerfeld KL Elizabeth Arden Spiced Green Tea Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Serge Lutens Mandarine Mandarin Tiffany Tiffany for Men Cacharel Noa Gold Parfum d`Empire Ambre Russe Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Ayala Moriel Razala M. Micallef Spicy for Him Yves Rocher Aztek