Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Life Threads Ruby La Prairie για γυναίκες

Life Threads Ruby La Prairie για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Life Threads Ruby La Prairie για γυναίκες Εικόνες

Life Threads Ruby από La Prairie είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Life Threads Ruby κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Περγαμόντο και κρίνος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και σαφράν; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Περγαμόντο κρίνος

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο σαφράν

βετιβέρ Μόσχος σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Life Threads Ruby by La Prairie.

Life Threads Ruby Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Prairie Life Threads Ruby fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Prairie Life Threads Ruby, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Life Threads Ruby by La Prairie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Life Threads Ruby by La Prairie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Splendor Clarins Par Amour Antonio Banderas Diavolo per Donna Escentric Molecules Escentric 02 Montale Intense Tiare Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Bob Mackie Iridescence Scents of Time Maya D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Otto Kern Egoluxe Feminin Simone Cosac Profumi Trama