Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Midnight Rain La Prairie για γυναίκες

Midnight Rain La Prairie για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 3 Το θέλω: 3

Midnight Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Midnight Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες

Midnight Rain από La Prairie είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Midnight Rain κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, γκουαβα, Μανταριν ορανζ και ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, ορχιδέα βανιλια, άνθος δαμασκηνιάς και ύσσωπο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Βέτιβερ και ξύλο κασμίρι.

φρέζια γκουαβα Μανταριν ορανζ ρόδι

κρίνος ορχιδέα βανιλια άνθος δαμασκηνιάς ύσσωπο

Μόσχος πατσουλί Βέτιβερ ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Midnight Rain by La Prairie.

Midnight Rain Σχόλια Αρωμάτων

mary ko
mary ko

Για όσες αγαπούν τα γλυκά αρώματα,είναι εξαιρετικό, δυνατό, γλυκό βραδινό.

Apr
2015
marina 30
marina 30

αυτο το αρωμα ηταν μια αυθορμητη αγορα που εκανα το 2009 ομως ηταν πολυ γλυκο για τα γουστα μου οποτε το εδωσα σε μια φιλη μου που το εκτιμησε δεοντος και τις ταιριαξε σαν αρωμα

Oct
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Prairie Midnight Rain fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Prairie Midnight Rain, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Midnight Rain by La Prairie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Midnight Rain by La Prairie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Chanel N°5 Chanel Coco Mademoiselle Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Angel La Prairie Silver Rain Jean Paul Gaultier Classique Lolita Lempicka Lolita Lempicka Estée Lauder Knowing Dolce&Gabbana Sicily Cacharel Amor Amor Givenchy Ange ou Demon Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Prada Prada (Amber) Gucci Envy Christian Dior Dior Addict Versace Crystal Noir Givenchy Organza Christian Dior Dolce Vita Lalique Amethyst Cartier La Panthere