Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Silver Rain La Prairie για γυναίκες

Silver Rain La Prairie για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 5 Το θέλω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες Silver Rain La Prairie για γυναίκες Εικόνες

Silver Rain από La Prairie είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Silver Rain κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Claude Dir. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Βατόμουρο, Πράσινο Μήλο, Βερβένα λέμόν, Γλυκάνισο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, δαμάσκηνο, γιασεμί, κόκκινο τριαντάφυλλο, ζάχαρη, γαρδένια και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί, Ουντ, Βανίλια, ερυθρό σανδαλόξυλο, Μόσχος και ηλιοτρόπιο.

κόλιανδρος Βατόμουρο Πράσινο Μήλο Βερβένα λέμόν Γλυκάνισο Περγαμόντο

μανόλια δαμάσκηνο γιασεμί κόκκινο τριαντάφυλλο ζάχαρη γαρδένια τουμπερόζα

σπόρος Τόνκα πατσουλί Ουντ Βανίλια ερυθρό σανδαλόξυλο Μόσχος ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Rain by La Prairie.

Silver Rain Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

H Ανατολή είναι μέσα σε αυτό το μπουκάλι!
Ουντ+σανδαλόξυλο "σπανε" κυριολεκτικά μύτες τόσο από ένταση όσο και από διάρκεια!
Εγω προσωπικά δεν "ένιωσα" καθόλου τα φρούτα και τα λουλούδια.

Προτιμότερο να φορεθεί από γυναίκες μεγαλύτερης ηλικίας.

Mar
2016
greek_goddes
greek_goddes

Γλυκό αλλά σοφιστικέ άρωμα! Ανατολίτικο και μυστηριώδες. Το προτιμώ για φθινόπωρο και χειμώνα

Edit:Το τελείωμά του θυμίζει το Si by Armani αλλά διαρκέι εως και 18 ώρες εαν ψεκάσετε στα μαλλιά!

Aug
2014
Melina
Melina

Aπιθανο άρωμα.Κυριολεκτικά ένα από τα μοντερνα γοητευτικα αρωματα που δημιουργηθηκαν την τελευταια δεκαετια.Εχει διάρκεια ένταση παθος μυστηριο εξαρση και νοιωθεις ηδονη οταν το φορας.Δεν ήξερα τι ειναι το oud οταν το αγορασα.Ομως το έμαθα.Ενα ανατολιτικο πολυτιμο καπνισμενο ξυλώδες αποσταγμα που το φορουν για αιωνες οι γυναίκες της Ανατολής .Το "μυστικό όπλο" τους.Ειναι το ακριβότερο υλικο στην συχρονη αρωματοποιϊα.
Να ποιο είναι το Sex bomb!

Feb
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με La Prairie Silver Rain fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με La Prairie Silver Rain, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Rain by La Prairie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Rain by La Prairie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Coco Mademoiselle Chanel Coco Noir Thierry Mugler Angel Gucci Gucci Guilty Jean Paul Gaultier Classique Hermes Eau des Merveilles Lolita Lempicka Lolita Lempicka La Prairie Midnight Rain Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Yves Saint Laurent Cinema Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior Dior Addict Versace Crystal Noir Calvin Klein Euphoria Chloe Love Cartier La Panthere Lancome Hypnose Lalique Encre Noire Pour Elle Christian Dior Pure Poison