Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Esvedra Laboratorio Olfattivo για γυναίκες και άνδρες

Esvedra Laboratorio Olfattivo για γυναίκες και άνδρες

Esvedra Laboratorio Olfattivo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Esvedra από Laboratorio Olfattivo είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Esvedra κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, Πετιτ γκρέιν, Μόσχος, κόλιανδρος και Αμάλφι λεμόνι.

Βέτιβερ Πετιτ γκρέιν Μόσχος κόλιανδρος Αμάλφι λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esvedra by Laboratorio Olfattivo.

Esvedra Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laboratorio Olfattivo Esvedra fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laboratorio Olfattivo Esvedra, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esvedra by Laboratorio Olfattivo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esvedra by Laboratorio Olfattivo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Men Oriflame Embrace Him Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx Mexx Black for Him Ted Baker Skinwear Guerlain Guerlain Homme Intense Omega Omega Aqua Terra M. Asam Men Wild Water Demeter Fragrance Dirt CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea