Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Joy of Pink Lacoste για γυναίκες

Joy of Pink Lacoste για γυναίκες

Joy of Pink Lacoste για γυναίκες Βίντεο
Joy of Pink Lacoste για γυναίκες Εικόνες

Joy of Pink από Lacoste είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Joy of Pink κυκλοφόρησε το έτος 2010. Η νότα κορυφής είναι γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και Κουρακάο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

γκρειπ φρουτ

παιώνια Κουρακάο

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Joy of Pink by Lacoste.

Joy of Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lacoste Joy of Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lacoste Joy of Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Joy of Pink by Lacoste. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Joy of Pink by Lacoste αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Rockin' Rio Roberto Verino Mellow Juicy Couture Juicy Girl Donna Karan DKNY Summer Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... mark. mark Instant Vacation Greek Isles Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Oilily Papilon Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat O Boticario Floratta in Gold Salvador Dali Laguna Maravilla Beyonce Heat Rush