Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Fame Lady Gaga για γυναίκες

Το έχω: 6 Το είχα : 2 Το θέλω: 8

μέλι
Fame Lady Gaga για γυναίκες Βίντεο
Fame Lady Gaga για γυναίκες Εικόνες Fame Lady Gaga για γυναίκες Εικόνες Fame Lady Gaga για γυναίκες Εικόνες Fame Lady Gaga για γυναίκες Εικόνες Fame Lady Gaga για γυναίκες Εικόνες

Fame από Lady Gaga είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fame κυκλοφόρησε το έτος 2012. Το άρωμα περιέχει Μπελαντόνα, ορχιδέα, γιασεμί σαμπακ, μέλι, Βερίκοκο, σαφράν και θυμίαμα.

Μπελαντόνα ορχιδέα γιασεμί σαμπακ μέλι Βερίκοκο σαφράν θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fame by Lady Gaga.

Fame Σχόλια Αρωμάτων

Amarylis
Amarylis

Ενα πράγμα θα πω "μαγκιά "της Λεντυ ΤΖιΤΖι.

Melina
Melina

Ας μου επιτραπει να εκφρασω την δικη μου γνωμη όπως όλοι κανουμε εδώ,και να πω ότι το αρωμα εχει καποια σκοτεινη πλευρα.
Δεν έιναι εντελώς flat και να πω ότι αυτα περι χυμου φρουτων ή ότι άλλο στα δικα μου αυτια ακουγονται το λιγοτερο υπερβολικα .
Ειναι γλυκο και με το χρωμα που αλλαζει και με το λίγο λιβανι που φαίνεται , όλα αυτά του προσθετουν ένα μυστήριο , τι να κάνουμε ;
Συμφωνω ότι ταιριαζει σε νεαροτερες ηλικίες αλλα πιστευω οτι στοχος της Lady G ήταν το νεανικό κοινο της και οι οπαδοι της . Και αυτο το πετυχε με το αρωμα.

Lorelai
Lorelai

Βρισκω το μέλι να ξεχωριζει.Μου αρεσουν οι γλυκες γευσεις.
Λίγο το σαφραν και το θυμιαμα που το δειγνουν σεξυ.
Δεν με χαλαει σαν αρωμα.
Συμφωνω με την Δημητρα G.

aksiniya29

Όπως προανέφερα, εξέφρασα την προσωπική μου γνώμη, η οποία είναι υποκειμενική, όπως και η γνώμη του καθένα σε ζητήματα γούστου κι αισθητικής. Εξακολουθώ να θεωρώ το σχόλιο σχετικά με το ντύσιμο εντελώς άκυρο, διότι πίσω από τα εκκεντρικά κουστούμια κρύβεται μια φυσιολογική γυναίκα και κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να την ενέπνευσε. Αλλά αυτό δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει. Για μένα το ζητούμενο ήταν το άρωμα, και σε αυτό αναφέρθηκα με σκοπό να βοηθήσω πιθανότατα κάποιον, όπος με έχουν βοηθήσει κι έμένα τα σχόλια άλλων. Κόποιο συμφωνούν κι άλλοι όχι.Φυσιολογικό. Κάποιο άλλοι όμως θίγονται χωρίς λόγο. Αφύσικο.

Amber
Amber

παιδικη κολωνια ;
H Lady Gaga με την φημη που έχει και το στυλ της προχωρημενης ντιβας που δεν φοβαται να τσαλακωθει και να προκαλει με το ντυσιμο και την συμπεριφορα της να φτιαξει ενα αρωμα που να ειναι σαν παιδικη κολωνια ;
το διαβασα και αυτο.
Προσωπικα το βρισκω μετριο το άρωμα αλλα δεν ειναι κακο .
Οπως και να έχει πρόκειται για ένα άρωμα και όχι για την κολόνια Μυρτώ.

aksiniya29

Το βρίσκω ολόιδιο με το make me wonder - Avon.
Πολύ γλυκό και πολύ μονότονο. Μοιάζει με παιδική κολώνια με άρωμα βατόμουρο (αν και δεν περιέχει).
Περίμενα κάτι πιο εντυπωσιακό κι ελκυστικό. Εξετίας της καινοτομίας του, με το μαύρο χρώμα, φανταζόμουν πως θα παρουσίαζε περισσότερο ενδιαφέρον και μυστήριο, αλλά απογοητεύτηκα.
Ωστόσο διαρκεί πολύ.
Θεωρώ πως είναι κατάλληλο για άνοιξη/ καλοκαίρι, την ημέρα κυρίως.

white petals
white petals

Αγόρασα αυτό το άρωμα από τη δελεαστική τιμή του και από την τόση διαφήμιση αλλά τελικά δεν κατάφερα να το αγαπήσω. Είναι ευχάριστο άρωμα για πιο νεαρά κορίτσια αλλά τελικά δεν ταίριαζε καθόλου στο δέρμα μου και δεν κράταγε καθόλου, που με απογοήτευσε λίγο και έτσι το'κανα δώρο. Πολύ γλυκό για τα γούστα μου...

ΔημητραG
ΔημητραG

Ενα άρωμα με σαφεστατο υπαινιγμό στη σκοτεινή πλευρά της φήμης, Ειναι λοιπον το πρώτo eau de parfum ,που το υγρο ειναι μαυρο χρώμα, σαν τη ψυχή και το τίμημα της φήμης, το οποίο όταν ψεκαστεί πάνω στο δέρμα γίνεται διάφανο..
Μέλι, σαφράν , νέκταρ βερίκοκο και θυμιαμα ειναι ολα αρμονικα ενναλασόμενα..

pennny
pennny

πολυ ωραιο αρωμα μολις το απεκτησα....στο δερμα μου μυριζει φανταστικα σε αλλα δερματα εχω ακουσει δε καθεται καλα...αξιζει

barquito
barquito

για... GaGa, το αρωμα ειναι συμπαθεστατο !!!

FLO
FLO

ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ!!!!!!!

Oct

15.09 USD
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 1.7 oz
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 1.7 oz
16.19 USD
Lady Gaga Fame Black Fluid Perfume by Lady Gaga, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
17.95 USD
Lady Gaga Fame Black Fluid Perfume by Lady Gaga, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
18.76 USD
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 3.4 oz
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 3.4 oz
19.99 USD
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 1 oz Body Lotion 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz for Women
21.99 USD
24.99 USD
Lady Gaga Fame by Lady Gaga, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
25.19 USD
Lady Gaga Fame Black Fluid Perfume by Lady Gaga, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
27.99 USD
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
StrawberryNET.com
48.00 USD
Lady Gaga Fame Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Lady Gaga Fame Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lady Gaga Fame fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lady Gaga Fame, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fame by Lady Gaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fame by Lady Gaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Miss Dior Cherie Jean Paul Gaultier Classique Thierry Mugler Alien Burberry The Beat Sarantis C-Thru Charming Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Avon Christian Lacroix Nuit Avon Tomorrow Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Dolce&Gabbana L`eau The One Kenzo Kenzo Amour Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Hypnotic Poison Donna Karan DKNY Be Delicious Rio Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Amouage Amouage Epic Man Amouage Dia pour Homme Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche Carolina Herrera 212 Glam