Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Claire de Nilang Lalique για γυναίκες

Claire de Nilang Lalique για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Claire de Nilang Lalique για γυναίκες Εικόνες

Claire de Nilang από Lalique είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Claire de Nilang κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο κολίανδρου, φρέζια και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ροζ πιπέρι και ψευδοακακία; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και ιβίσκος.

Φύλλο κολίανδρου φρέζια Περγαμόντο

ροζ πιπέρι ψευδοακακία

σανδαλόξυλο Βανίλια ιβίσκος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Claire de Nilang by Lalique.

Claire de Nilang Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Claire de Nilang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Claire de Nilang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Claire de Nilang by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Claire de Nilang by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Giorgio Armani Sensi White Notes Estée Lauder Pleasures Givenchy So Givenchy Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Norell Norell Durance en Provence Ancian Rosa Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Caesars World Caesars Woman Adolfo Dominguez Noche de Rosas Basile Basile Style Femme