Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Commedia Lalique για γυναίκες

Commedia Lalique για γυναίκες

Commedia Lalique για γυναίκες Εικόνες Commedia Lalique για γυναίκες Εικόνες Commedia Lalique για γυναίκες Εικόνες Commedia Lalique για γυναίκες Εικόνες

Commedia από Lalique είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Commedia κυκλοφόρησε το έτος 2007. Commedia έχει δημιουργηθεί από Beatrice Piquet και Max Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, ίριδα και γαρίφαλο; οι μεσαίες νότες είναι πασχαλιά, αχλάδι και Βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, λευκός μόσχος και σανδαλόξυλο.

τριαντάφυλλο γιασεμί ίριδα γαρίφαλο

πασχαλιά αχλάδι Βατόμουρο

Βανίλια λευκός μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Commedia by Lalique.

Commedia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Commedia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Commedia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Commedia by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Commedia by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Armand Basi In Red Nina Ricci L'Air du Temps Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Fragonard Emilie Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Jesus Del Pozo On Ella Ulric de Varens Mini Charm Laura Ashley Dilys Yves Rocher Pivoine Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Novaya Zarya Landysh