Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες

Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες

Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Lalique από Lalique είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Lalique κυκλοφόρησε το έτος 2003. Eau de Lalique έχει δημιουργηθεί από Emilie (Bevierre) Coppermann και Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πιπεριά τσίλι, Περγαμόντο, ήμερος άνηθος , Κάρδαμο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, ιβίσκος και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη και ξύλο γκουαϊακ.

Μανταριν ορανζ πιπεριά τσίλι Περγαμόντο ήμερος άνηθος Κάρδαμο λεμόνι

Κανέλα ιβίσκος φρέζια

σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Lalique by Lalique.

Eau de Lalique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Eau de Lalique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Eau de Lalique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Lalique by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Lalique by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Chanel Pour Monsieur Concentree Amouage Amouage Lyric Man Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Frapin 1270 Culti Terraforte Kylie Minogue Inverse Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Smell Bent Horny Little Devil DSH Perfumes Cafe Noir Demeter Fragrance Cinnamon Toast John Richmond John Richmond for Men Strange Invisible Perfumes Arunima