Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες

Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες

Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Eau de Lalique Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Lalique από Lalique είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Lalique κυκλοφόρησε το έτος 2003. Eau de Lalique έχει δημιουργηθεί από Emilie (Bevierre) Coppermann και Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, πιπεριά τσίλι, Περγαμόντο, ήμερος άνηθος , Κάρδαμο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, ιβίσκος και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη και ξύλο γκουαϊακ.

Μανταριν ορανζ πιπεριά τσίλι Περγαμόντο ήμερος άνηθος Κάρδαμο λεμόνι

Κανέλα ιβίσκος φρέζια

σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Lalique by Lalique.

Eau de Lalique Σχόλια Αρωμάτων

Eau de Lalique by Lalique 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Eau de Lalique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Eau de Lalique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Lalique by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Lalique by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Antonio Banderas Diavolo Montblanc Presence Serge Lutens Rousse Salvador Dali Le Roy Soleil Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Histoires de Parfums Ambre 114 Miller Harris Fleur Oriental Lorenzo Villoresi Piper Nigrum CB I Hate Perfume AmBrosius John Richmond John Richmond for Men Express Reserve for Men SoOud Hajj