Σχεδιαστές » L » Δερμα « Ομάδες

Elegance Animale Lalique για γυναίκες και άνδρες

Elegance Animale Lalique για γυναίκες και άνδρες

Elegance Animale Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Elegance Animale Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Elegance Animale Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Elegance Animale από Lalique είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Elegance Animale κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Cecile Matton. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν, Γεράνι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και βάλσαμο γκουρζαν; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και σανδαλόξυλο.

σαφράν Γεράνι ροδάκινο

τριαντάφυλλο γιασεμί βάλσαμο γκουρζαν

δέρμα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elegance Animale by Lalique.

Elegance Animale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Elegance Animale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Elegance Animale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elegance Animale by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elegance Animale by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Halston Halston Z14 Mark Buxton Hot Leather Giorgio Beverly Hills Red for Men Acca Kappa 1869 Alford & Hoff Alford & Hoff Boadicea the Victorious Vibrant Boadicea the Victorious Complex Creed Royal English Leather Krigler Lieber Gustav Serge Lutens Cuir Mauresque Amouage Memoir Man Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud